گوشی‌های هوشمند مبتنی بر فناوری‌ نانو پوشش هوآوی

این ادوات جدید با ترکیبی از سبک و قابلیت‌های خود، موجب تغییر بازار گوشی‌های هوشمند می‌شوند.

غول فناوری کشور چین در یک رویداد مطبوعاتی در شهر لندن، ادوات برتر و جدید خود را معرفی نمود. شرکت هوآوی در رویداد مطبوعاتی در انگلیس، گوشی‌های هوشمند P8 خود را که با استفاده از فناوری نانوپوشش P2i Liquid Repellent ساخته شده است، معرفی کرد.
این ادوات جدید با ترکیبی از سبک و قابلیت‌های خود، موجب تغییر بازار گوشی‌های هوشمند می‌شوند. P8 و P8 Max شرکت هوآوی، با دربرداشتن مجموعه امکانات با کاربرد آسان و فهرستی از تنظیمات گسترده، نسبت به سایر گوشی‌های هوشمند موجود در بازار برتری دارد.
P2i یکی از فروش‌های منحصر به فرد شرکت هوآوی محسوب می‌شود که با فناوری نانوپوشش منحصر به فرد خود، این شرکت را در بین رقبای خود متمایز می‌سازد.
P8 با داشتن خواص مقاومت در برابر مایعات، آن را در برابر آسیب‌های ناشی از مایعات و خوردگی‌های ناشی از اتفاقات روزمره حفظ می‌کند. این امر به این معناست که این گوشی، قابل اعتماد؛ دوام‌ و در حوادث زندگی روزمره دارای ایمنی بیشتری است.
منبع : http://www.azonano.com/news.aspx?newsID=32718 – nano.ir

مقالات مرتبط

انواع خوردگی فلزات

انواع خوردگی خوردگی را به روش‌های مختلف طبقه‌بندی نموده‌اند ولی عمومی‌ترین آن‌ها طبقه‌بندی بر اساس ظاهر و شکل فلز خورده شده می‌باشد.به این روش با…

معرفی مواد هوشمند

مواد هوشمند موادی هستند که قادرند در مقابل محرکهای خارجی خواص فیزیکی خود مانند حجم، اندازه، شکل، ویسکوزیته، رنگ و غیره را تغییر دهند و…

دیدگاه

eleifend Curabitur mattis ante. ultricies dictum lectus elementum
×

Bitcoin: 12xqhSDEbwimy2yWKUo7MLVjAv1xwvcw4W

Tether: 0x144084aEe71F10C8d6fB5891BFD29c93570F4149