نرم افزار ترسیم سه بعدی ترکیبات شیمی ACD ChemSketch 12

می خواهید بدون نیاز به لوازم و امکانات اضافی با واکنش ها و ترکیبات آلی آشنا شوید؟ و یا از آنها استفاده کنید؟ و یا آنها را ارزیابی کنید؟ با کمک نرم افزار ACD ChemSketch Build (ترسیم سه بعدی ترکیبات شیمی) می توانید اشکال مختلف ترکیبات شیمیایی را رسم کنید و آنها را بصورت سه بعدی مشاهده و بررسی نمایید.

امکان رسم مولکول ها از جمله دیگر امکانات متعدد این نرم افزار است. این نرم افزار پرتابل (قابل حمل) می باشد و نیاز به نصب ندارد، تنها کافیست پس از دانلود نرم افزار و استخراج فایل های آن از حالت فشرده (زیپ) فایل اجرایی برنامه را باز کرده و از نرم افزار استفاده کنید.

 

مقالات مرتبط

خواص غیر عادی آب

نگاه کلی ادامه حیات در موجودات وابسته به آب است که فراوانترین ماده در بافتهای گیاهی و حیوانی و دنیای اطراف ما می‌باشد. بیش از…

5 دیدگاه

  1. در پست توضیح داده شده:

   این نرم افزار پرتابل (قابل حمل) می باشد و نیاز به نصب ندارد، تنها کافیست پس از دانلود نرم افزار و استخراج فایل های آن از حالت فشرده (زیپ) فایل اجرایی برنامه را باز کرده و از نرم افزار استفاده کنید.

 1. سلام روزتون بخیر وباتشکر از سایت خوبتون.
  من نرمافزار ترسیم سه بعدی ترکیبات شیمی را دانلود کردم اما متاسفانه برای نصبش دچار مشکل میشم .میشه لطف کنید هرچه زودتر کمکم کنید باتشکر

  1. سلام
   در چه مرحله ای از نصب دچار مشکل میشید؟ باید مشکل رو بگید تا بشه راهنمایی کرد

lectus id dolor. diam mi, mattis vel, id,
×

Bitcoin: 12xqhSDEbwimy2yWKUo7MLVjAv1xwvcw4W

Tether: 0x144084aEe71F10C8d6fB5891BFD29c93570F4149