آگهی

فناوری نقاط کوانتومی، برنده جایزه ۲۰۱۵ ادیسون

در این راستا، تیم شرکت کیو دی ویژن به رفع محدودیت‌های مکانیک کوانتوم و فناوری‌ نانو برای ارائه بهترین تلوزیون‌های رنگی، مانیتورهای رایانه، و سایر نمایشگرهای LCD ادامه خواهد داد.

فناوری نقاط کوانتومی شرکت کیو دی ویژن (QD Vision) برنده جایزه سال ۲۰۱۵ ادیسون گردید. جایزه ادیسون از ۲۸ سال گذشته تاکنون، هرساله به برترین نوآوری‌ها و ابداعات مربوط به توسعه محصولات و خدمات جدید تعلق می‌گیرد. در سال جاری میلادی، این جایزه به شرکت کیو دی ویژن اهدا گردید.
به گفته فرانک بونافیلیا، مدیر اجرایی جایزه ادیسون، «داوران این جایزه، شرکت کیودی ویژن را به عنوان مبدع واقعی بسیاری از محصولات طبقه مربوطه انتخاب کرده است». نامزدهای دریافت جایزه ادیسون، توسط پانلی متشکل از ۳ هزار نفر از مدیران کسب و کارها که شامل برندگان جوایز سالیان گذشته، اساتید دانشگاهی، و پیشگامان حوزه‌های توسعه، مهندسی و طراحی محصول هستند، انتخاب شده‌اند.
به گفته جان ریتر، معاون توسعه محصول شرکت کیودی ویژن، «دریافت جایزه توماس ادیسون که به عنوان مخترع برتر شناخته شده است، بسیار غرورانگیز است. در این راستا، تیم شرکت به رفع محدودیت‌های مکانیک کوانتوم و فناوری‌ نانو برای ارائه بهترین تلوزیون‌های رنگی، مانیتورهای رایانه، و سایر نمایشگرهای LCD ادامه خواهد داد».
منبع : http://www.azonano.com/news.aspx?newsID=32643 – nano.ir

مقالات مرتبط

برندگان نوبل شیمی 2015

جایزه نوبل شیمی 2015 به پاس خدمات «توماس لیندال» سوئدی از موسسه فرانسیس کریک و آزمایشگاه کلیر هال در انگلیس، «پل مولدریچ» آمریکایی از موسسه…

شیمی عکاسی

تاریخچه و سیر تحولی عکاسی در سال 1727، “T.H.Schulze” با بعضی از ترکیبات نقره آزمایشهایی انجام داد. در حقیقت او می‌کوشید که تصویر صفحه مشبک…

دیدگاه

non amet, elementum mattis risus Sed
×

Bitcoin: 12xqhSDEbwimy2yWKUo7MLVjAv1xwvcw4W

Tether: 0x144084aEe71F10C8d6fB5891BFD29c93570F4149