عرضه فوم گرافنی به بازار

شرکت گرافن تری‌دی‌لب اخیرا محصولی به بازار عرضه کرده است. این محصول یک فوم گرافنی بوده که از رسانایی و انعطاف‌پذیری بالایی برخوردار است.

شرکت گرافن تری‌دی‌لب (Graphene 3D) اخیرا یک فوم گرافنی را به بازار عرضه کرده است که دارای چند لایه مختلف بوده و از انعطاف‌پذیری بالایی برخوردار است. این ماده دارای ساخته سه بعدی و منعطف است. در تولید این فوم گرافنی از کامپوزیت الاستومر رسانا نیز استفاده شده است.

النا پلیاکوفا از مدیران شرکت تری‌لب می‌گوید: « ما قابلیت تولید فوم گرافنی را بدست آورده‌ایم و در حال حاضر فوم‌هایی با اشکال و ابعاد مختلف ساخته‌ایم. این محصول به دلیل انعطاف‌پذیری که دارد می‌تواند نظر بسیاری از تولیدکنندگان را در صنعت به خود جلب کند. معمولا شرکت‌ها به ترکیبات انعطاف‌پذیر با هدایت الکتریکی بالا علاقه‌مند هستند.»

این محصولات تمام ویژگی‌های منحصر به فرد یک فوم گرافنی نظیر هدایت الکتریکی بالا و انعطاف‌پذیری را داراست. این محصول به دلیل تخلخلی که دارد بسیار سبک است.

دانیل استولیاروف از مدیران این شرکت می‌گوید: « فوم گرافنی گزینه بسیار مناسب برای تولید الکترود باتری یون لیتیم است. الکترونیک قابل پوشیدن یکی از حوزه‌های جذاب در صنعت الکترونیک است. در این حوزه باید محصولات رسانا و منعطف باشند که این فوم از این ویژگی‌ها برخوردار است. ما معتقدیم که این محصول دارای آینده درخشانی در نسل جدید حافظه‌ها و کاتالیست‌ها بوده و از آن می‌توان در ساخت محصولات حسگری و ادوات صوتی استفاده کرد.

این محصول ار طریق سوپرمارکت گرافن Graphene Supermarket® قابل تهیه است.

مقالات مرتبط

لیزر

لیزر مخفف عبارت light amplification by stimulated emission of radiation می باشد و به معنای تقویت نور توسط تشعشع تحریک شده است.اولین لیزر جهان توسط…

معرفی مواد هوشمند

مواد هوشمند موادی هستند که قادرند در مقابل محرکهای خارجی خواص فیزیکی خود مانند حجم، اندازه، شکل، ویسکوزیته، رنگ و غیره را تغییر دهند و…

دیدگاه

ut massa quis fringilla ultricies velit, dolor tristique felis amet, Lorem
×

Bitcoin: 12xqhSDEbwimy2yWKUo7MLVjAv1xwvcw4W

Tether: 0x144084aEe71F10C8d6fB5891BFD29c93570F4149