سمینار آموزشی تحت وب «گرافن» برگزار می شود


دسته‌بندی: خبر
به‌روزرسانی: ۱۳۹۵/۰۹/۰۶
مطالعه: حدود ۲ دقیقه
سمینار آموزشی تحت وب «گرافن» برگزار می شود

سمینار آموزشی تحت وب «گرافن»، 14 آذرماه امسال در سایت آموزش فناوری نانو برگزار و به حاضرین در این دوره آموزشی گواهی پایان دوره اعطا می‌شود.

به نقل از ستاد ویژه توسعه فناوری نانو، سیستم جامع آموزش فناوری نانو، برگزاری دوره‌های آموزشی آنلاین را در دستور کار خود دارد.

با توجه به سابقه برگزاری این دوره‌ها در سایت آموزش، اولین دوره ۳ ساعته در سال تحصیلی جدید با عنوان «آشنایی با گرافن، انواع، خواص و کاربرد» توسط دکتر اشکان ذوالریاستین، دکتری مهندسی مواد – فناوری نانو و پژوهشگر پسادکتری دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی تدریس می‌شود.

«تاریخچه و معرفی نانوساختارهای کربنی»، «ساختار گرافن»،‌ «ساختار شبکه اتمی گرافن»، «ساختار الکترونی گرافن»، «صورت‌های مختلف گرافن»، «روش‌های ساخت گرافن»، «روش‌های سنتز گرافن (بالا به پایین)»، «روش‌های مکانیکی و شیمیایی مبتنی بر گرافیت، باز کردن نانولوله‌های کربنی و ...»، «روش‌های سنتز گرافن (پایین به بالا)»، «رسوب‌دهی بخار شیمیایی (CVD)، رشد همبافته، پیرولیز و ...»، «خواص گرافن؛ خواص الکترونیکی، خواص مکانیکی، خواص اپتیکی، خواص حرارتی و خواص شیمیایی»، «نانوکامپوزیت‌های پلیمر/گرافن؛ روش‌های ساخت نانوکامپوزیت‌های پلیمر/گرافن و خواص نانوکامپوزیت‌های گرافن» و «کاربردهای گرافن» از جمله سرفصل‌های این دوره محسوب می‌شوند.

به افرادی که در دوره ثبت نام کرده و در تاریخ دوره در کلاس آنلاین، حضور مجازی داشته باشند و همچنین عضو سایت آموزش باشند، گواهی حضور در دوره اعطا خواهد شد.

داوطلبان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص به سایت آموزش نانو به نشانی http://edu.nano.ir/news/56676 مراجعه کرده و یا با شماره‌ تلفن ۰۹۱۰۴۷۱۲۰۳۶ تماس بگیرند.

برای نوشتن دیدگاه وارد حساب کاربری خود شوید.

در حال بارگذاری دیدگاه‌ها ...
ut massa Nullam dolor Aliquam Sed id venenatis sit Aenean ipsum