آخرین مهلت ثبت نام در هشتمین المپیاد دانش آموزی نانو


دسته‌بندی: خبر
به‌روزرسانی: ۱۳۹۵/۱۰/۲۸
مطالعه: حدود ۲ دقیقه
آخرین مهلت ثبت نام در هشتمین المپیاد دانش آموزی نانو

آزمون مرحله اول هشتمین المپیاد دانش‌آموزی علوم و فناوری نانو به همت ستاد توسعه فناوری نانو، 25 فروردین‌ماه ۱۳۹۶ برگزار می‌شود که ثبت‌نام در این رویداد تا پایان دی‌ماه ادامه دارد.

25 فروردین‌ماه ۱۳۹۶ آزمون مرحله اول هشتمین المپیاد دانش‌آموزی علوم و فناوری نانو به صورت هم‌زمان در سراسر کشور برگزار خواهد شد. این آزمون شامل ۶۰ سؤال چهارگزینه‌ای است و منتخبان آن در تابستان ۹۶ به اردوی عملی راه پیدا خواهند کرد.

تاکنون بیش از ۱۵۰۰۰ دانش‌آموز علاقه‌مند به علوم و فناوری نانو از ۱۸۶ شهرستان در این مسابقه بزرگ علمی از طریق ۱۷۲ نهاد ترویجی (پژوهش‌سراهای دانش‌آموزی) ثبت‌نام کرده‌اند.

تاکنون ۷ دوره المپیاد دانش‌آموزی نانو در دو مرحله به صورت برگزاری یک آزمون تئوری در سطح کشور و در مرحله دوم، برگزاری یک اردوی علمی برای برگزیدگان مرحله اول برگزار شده است و برگزیدگان نهایی با توجه به آزمون‌های مرحله دوم معرفی شده‌اند.

بر اساس اعلام معاونت علمی‌وفناوری ریاست‌جمهوری، امسال نیز همانند سال‌های گذشته سه آزمون آزمایشی ویژه هشتمین المپیاد دانش‌آموزی علوم و فناوری نانو، در دی، بهمن و اسفند ۱۳۹۵ به صورت مجازی برگزار می‌شود.

آزمون اول ۲۳ تا ۲۵ دی برگزار شده است، آزمون دوم ۲۱ تا ۲۳ بهمن و آزمون سوم ۱۹ تا ۲۱ اسفند در سایت آموزش نانو به صورت مجازی برگزار خواهد شد.

باشگاه نانو هر ساله برای بالا بردن سطح آمادگی داوطلبان برای حضور در آزمون مرحله اول المپیاد دانش‌آموزی فناوری نانو اقدام به برگزاری آزمون‌های مجازی آمادگی المپیاد می‌کند.

دانش‌آموزان علاقه‌مند به شرکت در آزمون‌های مجازی می‌توانند در تاریخ‌های اعلام شده با مراجعه به سایت آموزش در آزمون شرکت کرده و میزان آمادگی خود را برای حضور در المپیاد دانش‌آموزی فناوری نانو مورد سنجش قرار دهند.

معدل نمره آزمون‌های آزمایشی در امتیاز نهایی آزمون اصلی مؤثر است.  فایل کامل سؤالات به همراه پاسخنامه تشریحی دو روز پس از آزمون در پایگاه اینترنتی باشگاه دانش‌آموزی فناوری نانو در دسترس علاقه‌مندان خواهد بود.

سؤالات آزمون‌های آزمایشی از مجموعه سؤالات آزمون‌های اصلی و آزمایشی دوره‌های قبلی المپیاد نانو انتخاب شده است. آرشیو این سؤالات به همراه پاسخنامه آنها به تفکیک دوره برگزاری، در سایت باشگاه نانوی ستاد توسعه فناوری نانوی معاونت علمی‌وفناوری ریاست‌جمهوری موجود است.

برای نوشتن دیدگاه وارد حساب کاربری خود شوید.

در حال بارگذاری دیدگاه‌ها ...
quis, accumsan dictum vulputate, Aenean id ut eleifend